Küresel Mühendislik

 

 

 

 

Günümüzde görece küçük firmalar bile uluslararası üretim ve geliştirme ekipleri ile çalışmaya başlamıştır. Zorlu ürünler ortakların ve tedarikçilerin içinde olduğu ağlar içinde geliştirilirler. Bu, verinin çeşitli yerleşkelerden kolaylıkla ve hızlıca erişilebilir olması ve otomatik olarak senkronize edilebilmesini gerektirir.

Yenilikçi Edge Server Teknolojisi

Edge server, uzak yerleşkelerden ana veri tabanlarına yüksek performanslı erişim zamanlarını sağlar. Geniş alan ağlarındaki gecikmeler yenilikçi haberleşme protokolü sayesinde engellenir.

Kasa Kopyalama Belge Depolarını Senkronize Eder

Kasa kopyalama CAD modellerini, proje belgelerini gerektiğinde hedef bölgelere dağıtır. Bu, çoklu belgeler oluşturarak konsolide edilmemiş veriler nedeniyle firmanın geniş alan ağını zorlamaz: Senkronizasyon işlemleri saklama kuralları ile akıllıca kontrol edilir. Gereksinimlere göre örnek olarak veri hacmini küçültmek için proje verisi kaynağı sadece ilgili bölgelere gönderilir.

Yerleşke Kopyalama Otonom Yerleşkeleri Destekler

Yerleşke kopyalama sayesinde, merkezi veri tabanı olmadan bile geliştirme ağlarının çalışmasını mümkün olur. Yerleşkeler ana veri tabanına kalıcı bir çevrimiçi bağlantı olmadan zaman programlı ve olay programlı senkronizasyonlar ile çalışabilir. Yerleşke kopyalama, kararlı uzun mesafe yüksek performans bağlantıları sağlayamayan ancak sisteme sıklıkla erişime gereksinim duyan yerleşimler için destek sağlar.

Bir Bakışta Fonksiyonlar Ve Avantajlar

  • Küresel geliştirme organizasyonları için optimum destek
  • Kıtalararası geniş alan ağlarında yüksek performanslı veri aktarım yönetimi
  • Akıllı dosya kopyalama ile ağ kaynaklarının optimum kullanımı
  • Gerekli olması halinde yerleşke kopyalama ile bağımsız yerleşkelerin senkronizasyonu

MÜŞTERİ REFERANSI

“KOSTAL’da, dünya çapında 16 yerleşkede yerel CAD verileri kullanılmaktadır. Yerleşkelerdeki geliştirme birimleri arası işbirliği geliştirme ve üretim aktiviteleri gelişmiş bir çoklu yerleşke kavramı olmadan düşünülemez. İsteğe bağlı ve toplu veri senkronizasyonu yetenekleri sayesinde CIM DATABASE tüm gelişmiş gereksinimlerimizi kapsar ve bir çok yerleşkede kullanılan verimizin garanti altında olmasını sağlar.”Henning Schewe, CA Sistem Teknoloji Müdürü