Aritmetrik PLM

 

Aritmetrik PLM, CONTACT Software firmasının Türkiye satış ve servis partneridir. 6 yıllık ortak PDM/PLM çalışması sonrasında Aritmetrik PLM 2015 yılında firmalaşmış ve CONTACT Software ülke partneri haline gelmiştir.

 

 

Biz kimiz?

Aritmetrik PLM, genç yaşına rağmen PDM/PLM konularında 10 yıllık gerçek hayat bilgi ve deneyimine sahiptir. CONTACT Software Türkiye temsilciliğini yürütmekte olan firma, müşterilerine PDM/PLM çözümleri, özelleştirme, sistem mimarisi, danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Ege Üniversitesi Teknopark’ta faaliyetine devam etmekte olan Aritmetrik PLM, otomotiv sanayisi deneyimi sayesinde PLM omurgası üzerine risk yönetimi otomasyonu sistemleri geliştirmektedir. Aritmetrik PLM, PLM konusunda farkındalığı arttırmak amacıyla EGE Üniversitesi PLM Merkezi ile Erasmus + projeleri dahilinde birlikte çalışmaktadır. Aynı zamanda Ege Üniveritesi PLM yüksek lisans programında yapılan düzenli seminerler ile genç profesyonellerin PLM konusunda farkındalığının artması için faaliyetler devam etmektedir.

İletişim

Aritmetrik PLM Yazılım ve Danışmanlık

Ege Teknopark Teknoloji Geliştirme Bölgesi TGB-2 Alanı, İnci Binası, No:172/67 Ofis No:105, Erzene Mahallesi, Ankara Caddesi, Ege Üniversitesi Kampüsü, 35100, Bornova / İZMİR

Tel.: +90 232 3747573

E-mail: info@aritmetrik.com

Teklif ve Satış:

Tel.: +90 532 5273631
E-mail: egurman@aritmetrik.com

Destek:

Tel.: +90 546 2167433
E-mail: ekaya@aritmetrik.com

 

Destek Verdiğimiz Projeler / Kurumlar

 


RAPROMISE / ERASMUS+ projesi:

Ege Üniversitesi’nin önderliği ve Virtuelle Produktentwicklung (VPE)
Technische Universität Kaiserslautern, Fraunhofer Institut für Arbeitswirtschaft und Organisation (IAO), Viyana Teknik Üniversitesi, VESTEL ve CMS desteğinde gerçekleştirilen bir ERASMUS+ Projesi olan RAPROMISE (Raising Awereness on PROduct Life Cycle Management via Education and Industrial Strategic Collaboration within Europe)

http://rapromise.ege.edu.tr/

 Ege Üniversitesi Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi Mükemmeliyet Uygulama ve Araştırma Merkezi

http://egeplm.ege.edu.tr/

 

Ege Üniversitesi “PLM Çalıştayı – Ürün Geliştirme Sürecinin Temel Taşları”

çalıştay programı