CONTACT Elements Platformu

 Kullanılan Platform, Uygulamaların Ne Kadar Kolay Geliştirilebileceğini, Korunabileceğini Ve Iyileştirilebileceğini Belirler. Bu Nedenle Geleceğe Dönük Çözümler Gerektiren Işletmeler Için Platform Çok Önemli Bir Faktördür.

CONTACT ürün portfolyosu açık bir teknoloji platformu kullanır. Platformun mimarisi küresel, ölçeklenebilir, esnek, adapte edilebilir çözümler için gereksinimleri adresler. Platform, iş düreç mantığı, depolama, görev hizmetleri ve diğer mimari bileşenler gibi başlıkları birleştirir ve kolay ve verimli adapte edilebilirliklerini, güncellenebilirliklerini sağlar.

Çok Yönlü Geliştirme Ortamı

Özel prosedürlerini ve süreçlerini adreslemek isteyen firmalar sadece standart çözümleri değil yüksek performanslı geliştirme ortamlarını da kullanmalıdırlar. Güçlü ve yaygın olarak kullanılan Python programlama dili, yazılım kütüphanesi ve Eclipse tabanlı entegre geliştirme ortamı, platformun profesyonel baştan sona geliştirme ve özelleştirme gereksinimlerini karşılar.

 

Açıklık Ve Müşterek Çalışma

Herhangi bir firma için optimum çözüm, her biri kendi özel alanında ideal çözümler sunan çözümlerin toplamından oluşur. Bu nedenle özellikle PLM sistemleri tasarımlarında açık, ERP ve CAD sistemleri gibi ağlar üzerinde entegre edilebilir olmalıdır.

Küresel Mühendislik Desteği

Günümüzde görece küçük firmalar bile uluslararası üretim ve geliştirme ekipleri ile çalışmaya başlamıştır. Zorlu ürünler ortakların ve tedarikçilerin içinde olduğu ağlar içinde geliştirilirler. Sonuç olarak, yerleşkeler arasındaki senkronizasyon ve gerçek zamanlı yerel erişilebilirlik, merkezi IT sistemleri ile birleştirilmelidir. Bir üreticinin yerleşim yeri 200 MB’lık bir CAD montajının işlenmesinde önemli olmamalıdır.

Güvenlik

CIM DATABASE gibi modern PDM/PLM sistemleri küresel olarak yayılmış firmalar ve partner ağları için ürün geliştirme omurgasını oluşturur. Tam ve güncel bilgi ilişkili olan herkes için tek bir tuş ile erişilebilirdir. ARGE birimlerinin bile! Güvenlik ve erişilebilirlik arasındaki ince çizgiyi yönetmek için rehber şu olmalıdır: “Olabildiğince çok erişim, gereken en az erişim.”

Güçlü Arayüzler

CIM DATABASE gibi PDM/PLM sistemleri, SAP, Axapta, Navision, Psipenta, IFS gibi ERP sistemleri ve CAD sistemleri ile etkileşim halinde olduklarında tüm güçlerini gösterebilirler.