Proje Yöneticileri

Proje Yöneticileri

Projelerin Artan Sayısı Ve Karmaşıklıkları, Teknik Hedeflere Ulaşma Mecburiyeti Ve Zamanında, Bütçesine Uygun Projeler Ile Birleştiğinde Proje Yöneticilerini Zorlamaktadır. Bu Çalışanların Rutin Işlerden Ve Formalitelerden Uzaklaştırılması Ve Gelişmiş Planlama Fonksiyonları Ile CONTACT Project Office Kilit Oyunculara Kapsamlı Destek Sunar.

Proje Şablonları

Deneyimden Ve En İyi Uygulamalardan Fayda Sağlama

Devam eden tüm projelerin bilgisi ile donatılmış proje yöneticisi firmanın en iyi uygulamalarını kullanarak proje şablonları oluşturabilir. Bu şablonlar proje yapılarını, kalite kapılarını, beklenen belgeleri, proje rollerini ve yetkilerini içerir. Bu konsolide deneyim ve bilgi bir tuş ile proje yöneticilerinin kullanımı ile hazır olur.

Kapsamlı Proje Planlama

Yeni projelere gelince, CONTACT Project Office planlama etabından başlayarak tümden gelim terminler, maliyetler ve kaynakları tanımlayarak proje ekibinin hizmetine sunar. Planlama Gantt tabloları kullanarak tüm aktiviteleri gösteren esnek süreçler ile yapılır. Gerekirse seçime bağlı olarak MS Office arayüzleri de üçüncü partiler ile zaman planı alışverişi için kullanılabilir.

Güvenilir Gerçek Zamanlı Kontrol

Gelişim izleme, değer analizleri ve trend analizleri göstergeleri ile projelerin zamanında olup olmadığını takip eder.

Trafik ışığı veya bildirimler ile olabilecek görsel göstergeler ile erken uyarı sistemi gerektiğinde hızlı ve yerinde tepki vermeyi mümkün kılar. Akıllı senkronize link alarmları çoklu proje yönetimi ortamında kullanıcıyı ihlal edilen proje adımları konusunda uyarır.

CONTACT Project Office gerçek zamanlı kontrol fonksiyonu sunar. Durum mesajları, harcama girdileri, açık konular gibi veriler her zaman kullanıcının hizmetindedir. Gereksinim duyulduğunda SAP PS gibi veri kaynaklarından linkler alınabilir.

Ayrıca, CONTACT Project Office proje ve ürün maliyet kontrolü yeteneği de sunar. Maliyet özeti her zaman güncel kalır.

Çoklu Proje Yönetimi:
Senkronize Ve Şeffaf

Proje kokpiti, paralel yürüyen tüm projelerin şeffaf görünümü sağlayarak proje yöneticilerinin yardımına koşar.

Senkronize link kombinasyonları ile üst seviye ve alt seviye projeler ve tekil projeler arasında bağımlılıkları göstererek proje yapılarının etkin bir şekilde koordine edilmesini mümkün olur.