Contact Software

Ürün Geliştirme Ve Yenilik Süreci Için Açık Çözümler Üreten Lider Yazılım Firmalarından Biridir. 1990 Yılında Resim Yönetim Uygulaması Olarak Başlayan CONTACT, Günümüzde Pazarın Önder PDM/PLM Platformlarından Birine Dönüşmüştür.

26 Yıldır Devam Eden Bu Yolda Geliştirilen Güçlü Uygulamalar Firmanın Büyümesini Yansıtmaktadır. Bu Büyüme Bir Takım Kilometre Taşları Ile Ifade Edilebilir. Her Zaman Geleceğe Bakarken CONTACT Bazı Prensiplere Dayanır: Ürün Portfolyosunda Süreklilik Ve Yenilikçilik, Müşteriler Ve Partnerler Ile Güven Tabanlı, Uzun Vadeli Işbirliği, Önemli Trendler Konusunda Hassas Bir Yönetim Ve Olağanüstü Çalışanlar.

CONTACT, bağımsız bir yazılım firmasıdır. 25 yılı aşkın pazar deneyimi ve net odağı ile firmalara kapsamlı ve sistematik destek ile firmalara hizmet etmektedir.

Firma merkezi Bremen, Almanya’da bulunan firma, uluslararası partnerlerinin desteği ile küresel seviyede faaliyet göstermektedir.

Teknolojik olarak benzersiz sürekli güncellenen ve müşterileri için özelleştirilebilen CONTACT çözümleri, müşterilerimizin işlerini güvenle ve etkin olarak organize edebilmelerini ve takımlar içinde ve şirket çapında işbirliği yapmalarını sağlar. Pazara çıkış süresinin kısaltılması, daha güvenilir veri ve süreçler, gelişmiş kontrol yetenekleri ve düşük ürün geliştirme maliyetleri çözümlerimizin en önemli faydalarındandır.

Otomotiv, makine sanayi, tesis, tüketici ürünleri, medikal, havacılık sanayilerinden gelen pazar lideri müşterilerimiz için CONTACT istisnai bir müşteri odaklılık yaklaşımı göstermektedir. CONTACT, PDM/PLM teknolojilerinde uzmanlığını, sektör ve süreç özelinde uygulamalar olarak müşterileri ile paylaşır.

CONTACT, yeteneklerini, tamamlanan yüzlerce müşteri proje ve 160’dan fazla olağanüstü çalışanı ile geliştirmektedir. Danışmanlık, kurulum ve teknolojik uzmanlık ile CONTACT, anahtar teslim çözümler sunmaktadır.