CONTACT Workspaces

Workspaces, CONTACT’ın Tamamen Yeni CAD Ve Multi-CAD Veri Yönetim Çözümüdür. Geliştirme Takımlarının Hızlı, Senkronize Ve Kendi Kendine Organize Olmalarını Sağlar. CONTACT WORKSPACES Firmaların PLM Ve ERP Omurgalarındaki CAD Verilerine Zaman Kaybetmeden Ulaşılabilmesini Sağlar.

 CONTACT Workspaces, firma çapında, ortaklar ve tedarikçilerle işbirliği için gelişmiş fonksiyonlar sunar. Bu firmaların ürettikleri entelektüel değerlerini mühendislik akışı boyunca problemsiz ve güvenilir şekilde paylaşmaları anlamına gelmektedir.

CAD Veri Yönetimi

CONTACT Workspaces CATIA, NX, INVENTOR, PRO/E (CREO) gibi önder CAD sistemlerini birleştirir. Her CAD sisteminin özel karakteristikleri kendi farklı ara WSM ara yüzünde birleştirilir.  Sonuç olarak, Tek bir ara yüz sayesinde firmalar azalan eğitim gereksinimleri, anında uygulanan fonksiyon uzantılarından faydalanırlar. Herhangi bir CAD sisteminde çalışan kullanıcılar MS Office belgelerini de ekleyerek kendi çalışma alanlarında çalışabilirler.

Önemli Fonksiyonlar:

Kullanıcıların kendi çalışma alanlarını organize edebilmeleri ve her zaman güncel olabilmeleri için CONTACT Workspaces optimize bir araç ve yapısal bir kokpit görevi oynar. Tek bir tuş ile tüm çalışma alanının ve içindeki belgelerin o anki durumu dondurularak ileride değişiklikler talep edildiği zaman gerekli karşılaştırmalar yapılabilir.

CONTACT Workspaces’ın açık mimarisi, otomatik tanımlama, parça aynalama gibi yeni fonksiyonların entegre edilmesini mümkün kılar.

aylaşılmış Çalışma Alanları İle Takım Çalışması

Ürün geliştirme bir takım çalışmasıdır. Öntanımlı gereksinimler ve spesifikasyonlar, değişiklik gerektiren mevcut çözümler ve geometrik ortamı destekleyecek kurulum uzayı bu çalışmanın başlangıç noktası olabilir. Paylaşılan çalışma alanları ile kullanıcılar bu tip paylaşılan içeriğin yönetilmesini dramatik bir şekilde kolaylaştırır.

Önemli Fonksiyonlar:

Küresel olarak paylaşılan geliştirme verileri günümüzde firmaların karşılaştığı en büyük zorluklardan biridir. Bu zorluk, müşteriler, tedarikçiler ve ortaklar ile geliştirilen ortak projeler ile bir kat daha artmaktadır. OEM tarafından zorlanan ortakların merkezi bir sistemde çalışması bu durumu kolaylaştırmaz. Bu senaryo kalıplaşmış prosedürler ve standartları zor koştuğu için ortakların çalışmasını zorlaştırır.

CONTACT Workspaces
farklı çalışır.

 Firmalar kendi çalışma alanlarını ister WSM ile isterlerse kendi PLM  ve ERP sistemleri ile istedikleri gibi kullanabilirler. Diğer firmalar ile işbirliği çalışma alanı içeriğinin senkronize edilmesi ile garantiye alınır.

Önemli Fonksiyonlar:

Bir Bakışta Avantajlar: