Proje Üyeleri

Proje Üyeleri

CONTACT Project Office Tarafından Sağlanan Kapsamlı Proje Yönetimi Yetenekleri Proje Takımlarına Ve Proje Çıktılarından Sorumlu Mühendislere Tam Zamanlı Destek Sağlar. Bu Yetenekler Paylaşılan Bilgi Merkezi Ile Tüm Verilere Kolayca Erişmeyi Ve Birden Fazla Disiplini Etkileyen Görev Senkronizasyonunu Mümkün Kılar.

Organize Kişisel Çalışma Ortamı

Her proje üyesi kendi kişisel proje ortamında çalışır. İlgili oldukları projeler, ilgili belgeler, görevler bu ortamda proje üyelerine gösterilir. Bu durum veriye erişimi hızlandırır.

Görev Ve Planlama Yönetimi

Tüm görevler iş bileşenleri ve çıktıların tarihleri açıkça iletişilip önceliklendirilebilir. Kontrol noktaları, tarihler ve çıktıların içerikleri hemen erişilebilir ve neyin ne zaman ve nasıl tamamlanacağı her zaman açıktır. Bu aşamada proje üyeleri beklenmeyen gereksinimler, değişiklikler ve düzeltmeler gibi açık konularını yönetebilirler.

 

İş Akışı Desteği

İş akışları, proje süreçlerinin güvenilirliklerini güvence altına alır. Süreç seviyesinde kontrol listeleri görevlerin tamamlanıp tamamlanmadığını gösterir. Geçici iş akışları planlanmamış süreçler için tanımlanıp belgelenmiş kanallar kullanılabilir. 

Devam Eden İşler – Tüm Bilgiye Erişilebilir

Onay ve versiyon sistemli profesyonel belge yönetimi proje süreçlerine direkt olarak entegredir. Bu, görevler, kontrol listeleri ve beklenen çıktılar ile ilgili gerekli bilgiyi sağlar. GOOGLE benzeri Şirket içi arama fonksiyonu takım üyelerinin ihtiyaçları tüm veriye ulaşmalarını kolaylaştırır.

Bir projenin faaliyet akışı proje takımı içindeki değişimleri kolaylaştırır. Mesajlar, tartışmalar proje özel “bağlı konuşmalarda” gruplanır.

Zaman Kaydı

Açık bir şekilde yapılandırılmış haftalık gözden geçirme sayesinde kullanıcıların kişisel çalışma zamanlarını kaydetmeleri, bu zamanları projelere ve proje görevlerine atamaları mümkün olur.