Açıklık Ve Müşterek Çalışma

Açıklık Ve Müşterek Çalışma

Herhangi bir firma için optimum çözüm, her biri kendi özel alanında ideal çözümler sunan çözümlerin toplamından oluşur. Bu nedenle özellikle PLM sistemleri tasarımlarında açık, ERP ve CAD sistemleri gibi ağlar üzerinde entegre edilebilir olmalıdır.

Ürün geliştirme, proje ve karmaşık IT ve organizasyonel yapılar ile takım çalışması gerektirir. CAx uygulamaları ile bileşik iş süreçlerinin iş akışı ve veri senkronizasyonlarını entegre ediyoruz.

CONTACT teknoloji platfomu, firmaların ve kullanıcıların IT altyapıları ve süreçlerini şu kilit uygulamalar ile karakterize edilebilir:

CPO, 2011 yılında Alman otomotiv üreticilerinin ve önder tedarikçileri CIO’ları tarafından kurulmuş bir kuruluştur. Bu gönüllü kuruluşun hedefi, standart, teknik olarak müşterek kullanılabilecek sistemleri sağlamaktır. CPO beyanını imzalayarak CONTACT Software açık IT sistemlerine ve PLM alanında açık çözüm üretme konusunda taahhütünü teyit etmiştir. 2012 yılında CPO çekirdek ekibine katılmasından bu yana, CONTACT direkt olarak bu CPO kurallarının geliştirilmesi için çalışmaktadır. 20 yıldan aşkın süredir CONTACT açık, standart bazlı çözüm mimarisi ile açık IT sistemlerinin öncülüğünü üstlenmektedir.